O nás

SIP-EUROPE Group je neustále rastúce európske spoločenstvo, ktoré sa zaoberá projektovaním, výrobou a dodávkou kompletného stavebného systému SIP (Structural Insulated Panel), ako aj iných stavebných systémov na výstavbu nízkoenergetických a pasívnych stavieb.

Naša široká obchodná sieť zabezpečuje dodávky a servis klientom z každého kúta Európy.

SIPEUROPE je spoločnosť s mladým a inovatívnym duchom, ktorá si ako základný cieľ vymedzila vývoj alternatívneho stavebného systému, vďaka ktorému dnes môžeme stavať oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie než kedykoľvek predtým. Naším cieľom je poskytovať komplexný servis v ktorejkoľvek fáze projektov bez ohľadu na to, či je náš zákazník stavebná spoločnosť, architekt alebo užívateľ stavby.

výroba SE- SIP panelov - SIPEUROPE Slovensko
SIP EUROPE školenia stavby systémom SIP

Spoločnosť SIPEUROPE s.r.o. bola založená v roku 2013 ako SIPDOM s.r.o. Vďaka jedinečnému produktu a inovatývnym technológiam spoločnosť zaznamenala okamžitý rast na domácom i zahraničnom trhu. V roku 2018 dochádza k „rebrandingu“. Spoločnosť mení názov na SIPEUROPE s.r.o. a stavebný systém produktové označenie SE SIP.

Zásluhou profesionálneho tímu inžinierov, využitia najmodernejších technológií projekcie kompatibilných s BIM a rozšírenia výrobných kapacít sa spoločnosť SIPEUROPE s.r.o. v roku 2018 združuje do európskeho spoločenstva SIPEUROPE Group. Toto spoločenstvo tak spolu tvoria sesterské spoločnosti SIPEUROPE NL so sídlom v Holandsku, ktorá zastupuje štáty Beneluxu, a SIP-Scandinavia Element Bygg AS so sídlom v Nórsku, ktorá zastupuje štáty Škandinávie.

František Jakab - CEO SIPEUROPE Group

„Je nesporné, že stavebný sektor je jedným z najväčších zdrojov, ktorý prispieva ku klimatickým zmenám. Naším záväzkom je preto vyvíjať a ponúkať alternatívne riešenia pre stavebný sektor, ktoré výraznym spôsobom redukujú enviromentálne zaťaženie a produkciu CO2. Spoločne s Vami tak môžeme výrazným spôsobom prispieť k tomu, aby naše stavby mali čo najnižší environmentálny dopad, na prevádzku spotrebovali čo najmenej energií a aby naozaj slúžili pre nás. Stavebný systém od spoločnosti SIPEUROPE je teda omnoho viac než len investícia do budúcnosti.“

František Jakab / CEO - SIP EUROPE Group
Perry van Oosten - CEO SIPEUROPE NL

“Contemporary construction is characterized by increasingly strict requirements and external factors. With the hulls of SIP EUROPE we are able to meet these requirements and also minimize the influence of external factors. Building with SIP EUROPE means building with a building system that removes many limitations of traditional methods and also ensures the least possible impact on the environment, both in the construction phase and in the use phase of an object.“

Perry Van Oosten / CEO - SIP EUROPE NL. B.V.

ŠTRUKTÚRA SIP EUROPE GROUP

SIPEUROPE s.r.o.
Novozámocká 224
94901 Nitra
IČO: 47 58 90 94
Slovensko

SIPEUROPE NL BV
Verl Spiegelmakerstraat 40
2645 LT Delfgauw
ID: 73747831
Holandsko

SIP Scandinavia Elementbygg AS
Sulukollvegen 92
3810 Gvarv
ID: 922232652
Nórsko

SIPEUROPE Hungary
Tigati kft.
1171. Budapest Pesti út 354.
ID: 01-09-928978
Maďarsko

SIPEUROPE Romania
SC LAGUTIRO SRL

Sat Ulmeni, str. Petre Dulfu 106A
Judetul Maramures
437355
Rumunsko


SIPEUROPE.CZ

Na Labišti 534 Polabiny
ID: 07950306
Česká republika

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

referencie stavebného systému SIP - spoločnosť SIPEUROPE

Referencie

Zistiť viac
stvabený systém SE-SIP - SIP panelové stavby

Stavebný systém SE-SIP

Zistiť viac
výhody stavebného systému SE-SIP

Výhody systému SE-SIP

Zistiť viac
služby v oblasti stavebníctva - spoločnosť SIPEUROPE

Služby

Zistiť viac

Máte nejaké otázky?

Neváhajte nás kontaktovať


Kontaktné údaje

SIPEUROPE s.r.o
Novozámocká 224
Areál Idea
94901 NITRA
Tel.: +421 911 031 081
E-mail: info@partner.sipeurope.eu

Fakturačné údaje

IČO: 47 58 90 94
IČ DPH: SK 20 23 99 89 22
BANK: Slovenská sporiteľňa, a. s.
BIC SWIFT: GIBASKBX
IBAN: SK22 0900 0000 0051 4006 7146

Sledujte nás